Jdi na obsah Jdi na menu

NEWBORN

 Novorozeňátka je ieální fotografovat co nejdříve po porodu, naprosto ideální je 4.-12.den co je miminko na světě. V tomto období jsou miminka ještě spavá, klidná a ve schoulené poloze, kterou si pamatují od maminky z bříška. 


Na newborn focení se objednávejte ještě v těhotenství, já si poznamenám váš termín a ve chvíli kdy se miminko narodí, nezapomeňte poslat oznámení i mě, abych pro vás mohla připravit co nejdřívější termín focení :-) Bohužel nemohu zaručit, že pro vás najdu vhodný termín, když mi napíšete po týdením pobytu doma. Nejzažším obdobím focení typických newborn fotografií jsou 3 týdny věku, ale v tomto věku může být již náročnější spolupráce miminka s nejistým výsledkem.


Focení novorozenců probíhá nejčastěji u vás v pohodlí domova, kde máte jak vy, tak i miminko "na dosah" všechno potřebné a především prostředí, které je vám známé a cítíte se v něm uvolněně - a to i miminko. Vaší nervozitu z jiného prostředí, ateliéru a podobně můžete nevědomky přenést i na miminko, které díky tomu může být plačtivější a neklidné.


 

Bližší informace k fotografování newborn naleznete v sekci Informace.

 

Odkaz na fotogalerii naleznete ZDE.

 

Příspěvky

Ceník

2. 3. 2017

Ceník se zobrazí po rozkliknutí příspěvku...
 
Celý příspěvek
| Rubrika: NEWBORN | Fotografie: NEWBORN